„Na długi dystans”
13 Kwi 2017

„Na długi dystans”

Dr Anna Kwiecień udzieliła przedświątecznego wywiadu portalowi RedBull.com, w którym przekonuje o konieczności wyspania się przed podróżą oraz uwzględnienia postojów co 2-2,5 h.

Niestety ludzie mają tendencję do przeceniania swoich możliwości radzenia sobie ze wczesnymi objawami zmęczenia, wydaje im się, że jak się napną, skoncentrują, wysilą, to są w stanie nad nimi zapanować. I to jest właśnie ten najbardziej zdradliwy moment, bo my nad tym nie mamy kontroli, zmęczenie jest poza nami, w pewnym momencie po prostu przychodzi.

Przeczytaj wywiad