Wielki Test Flotowy
10 Kwi 2017

Wielki Test Flotowy

Fundacja ZenDriving dołączyła do grona Partnerów Merytorycznych Wielkiego Testu Flotowego. To legendarne spotkanie fleet managerów ze wszystkimi liczącymi się na rynku markami flotowymi i przedstawicielami firm usługowych. Wielki Test Flotowy to największa plenerowa impreza flotowa, gromadząca co roku około 300 wyselekcjonowanych fleet managerów, którzy tego dnia wcielają się w rolę surowych i niezwykle rzeczowych jurorów.

Zarządzasz firmową flotą? Zostań jurorem i już dzisiaj zagwarantuj sobie miejsce w Jury Wielkiego Testu Flotowego!