Światowy Tydzień BRD
08 Maj 2017

Światowy Tydzień BRD

4. Światowy Tydzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego to inicjatywa Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych, która w tym roku przypada na dni 8-14 maja. Tym razem organizatorzy wydarzenia chcą zwrócić uwagę nas wszystkich na zagadnienia związane z prędkością, która nadal pozostaje jednym z głównych czynników wypadków drogowych. Stąd też ONZ równolegle uruchamia inicjatywę, której na całym świecie przyświeca hasło „Save lives. #Slowdown”.