O fundacji
Fundacja ZenDriving została założona w kwietniu 2013 roku. Stowarzyszona w prestiżowym Partnerstwie dla Bezpieczeństwa Drogowego Fundacja ZenDriving aktywnie działa na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego i jest w Polsce pionierem szkoleń dla kierowców opartych na neuropsychologii, psychologii transportu i metodzie mindfulness, która odnosi sukcesy m.in. w sporcie i biznesie. Misją Fundacji jest poprawa bezpieczeństwa drogowego poprzez edukację kierowców oraz uświadamianie ich, że koncentracja za kierownicą to nie tylko ręce wolne od telefonu, ale przede wszystkim głowa wolna od nurtujących myśli. Wszystkie szkolenia oparte są na wynikach badań naukowych.
Produkty

Warsztaty Aktywny Kierowca

battery-full-icon 

Problem:

Jazda bez odpoczynku, brak dbałości o zdrowie i bezpieczeństwo, brak znajomości rytmu dobowego człowieka.

Rozwiązanie:

Nasi psychologowie obalą wszelkie mity związane z prowadzeniem pojazdu pod wpływem zmęczenia oraz zaproponują sposoby i ćwiczenia fizyczne umożliwiające szybką i skuteczną regenerację podczas postoju i nie tylko. Materiały dydaktyczne pozwolą kierowcom samodzielnie utrwalać nowe umiejętności.

Korzyści:

  • bardziej wydajni i skuteczni kierowcy,
  • poprawa wyników finansowych firmy,
  • wzrost bezpieczeństwa floty.

Ważne:

Kierowca po 2h jazdy nocą i po 2 piwach popełniają podobne błędy! Warto więc znać procedury i ćwiczenia, które zwiększą szansę kierowcy na bezpieczną realizację jego obowiązków służbowych.

Czas trwania: 1,5 h