O fundacji
Fundacja ZenDriving została założona w kwietniu 2013 roku. Stowarzyszona w prestiżowym Partnerstwie dla Bezpieczeństwa Drogowego Fundacja ZenDriving aktywnie działa na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego i jest w Polsce pionierem szkoleń dla kierowców opartych na neuropsychologii, psychologii transportu i metodzie mindfulness, która odnosi sukcesy m.in. w sporcie i biznesie. Misją Fundacji jest poprawa bezpieczeństwa drogowego poprzez edukację kierowców oraz uświadamianie ich, że koncentracja za kierownicą to nie tylko ręce wolne od telefonu, ale przede wszystkim głowa wolna od nurtujących myśli. Wszystkie szkolenia oparte są na wynikach badań naukowych.
Produkty

Warsztaty Spokojny Kierowca

information-icon 

Problem:

Agresywna jazda, przekraczanie dozwolonej prędkości, wystawianie złej wizytówki firmie, destrukcyjne dla zdrowia oraz relacji społecznych sposoby radzenia sobie ze stresem.

Rozwiązanie:

Nasi psychologowie zrealizują szkolenie uświadamiające ryzyko agresywnych zachowań, ale przede wszystkim – sposoby radzenia sobie z emocjami i rozładowywaniem napięcia. Przedstawią metody pracy nad stresem i presją czasu, a materiały dydaktyczne pozwolą kierowcom samodzielnie utrwalać nowe umiejętności.

Korzyści:

  • bardziej reprezentatywni i kulturalni kierowcy,
  • poprawa wizerunku firmy,
  • redukcja kosztów związanych z wypadkami.

Ważne:

Wszystkie realizowane ćwiczenia, mające na celu zmianę ryzykownych przekonań i nawyków kierowców, oparte są w 100% na wynikach badań oraz najświeższych doniesieniach ze świata nauki.

Czas trwania: 1,5 h