Wsparcie zmiany

Oferujemy konsultacje, szkolenia i warsztaty wspierające wdrożenie w Firmie zmiany w zasadach korzystania z urządzeń mobilnych w trakcie prowadzenia pojazdów służbowych:

Szkolenie kadry menedżerskiej

mające na celu identyfikację wyzwań i problemów stojących przed organizacją w obliczu wprowadzanej zmiany oraz wzmocnienie postaw liderskich z zakresu wdrażania, monitorowania i podtrzymywania efektów zmiany

Szkolenie użytkowników pojazdów

mające na celu wzmocnienie intencji do bezpiecznych zachowań na drodze