Bądźmy Razem Bezpieczni
22 Cze 2016

Bądźmy Razem Bezpieczni

22 czerwca 2016 r. rozpoczyna się VIII edycja, organizowanej przez Tramwaje Warszawskie, ogólnopolskiej kampanii społecznej „Bądźmy Razem Bezpieczni”, mająca za zadanie zwiększenie świadomości społecznej uczestników ruchu drogowego w zakresie bezpieczeństwa oraz zmniejszenie liczby kolizji i wypadków.

Tegoroczna edycja ma na celu uwrażliwienie wszystkich uczestników ruchu drogowego na wszelkie zagrożenia i konsekwencje, jakie wynikają z braku ostrożności na drogach i torowiskach. W tym roku Fundacja ZenDriving ponownie przygotowała grę edukacyjną, tym razem poświęconą problemowi korzystania z telefonów w ruchu drogowym.

Zagraj!