O fundacji
Fundacja ZenDriving została założona w kwietniu 2013 roku. Stowarzyszona w prestiżowym Partnerstwie dla Bezpieczeństwa Drogowego Fundacja ZenDriving aktywnie działa na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego i jest w Polsce pionierem szkoleń dla kierowców opartych na neuropsychologii, psychologii transportu i metodzie mindfulness, która odnosi sukcesy m.in. w sporcie i biznesie. Misją Fundacji jest poprawa bezpieczeństwa drogowego poprzez edukację kierowców oraz uświadamianie ich, że koncentracja za kierownicą to nie tylko ręce wolne od telefonu, ale przede wszystkim głowa wolna od nurtujących myśli. Wszystkie szkolenia oparte są na wynikach badań naukowych.

Bądźmy Razem Bezpieczni
22 Cze 2016

Bądźmy Razem Bezpieczni

22 czerwca 2016 r. rozpoczyna się VIII edycja, organizowanej przez Tramwaje Warszawskie, ogólnopolskiej kampanii społecznej „Bądźmy Razem Bezpieczni”, mająca za zadanie zwiększenie świadomości społecznej uczestników ruchu drogowego w zakresie bezpieczeństwa oraz zmniejszenie liczby kolizji i wypadków.

Tegoroczna edycja ma na celu uwrażliwienie wszystkich uczestników ruchu drogowego na wszelkie zagrożenia i konsekwencje, jakie wynikają z braku ostrożności na drogach i torowiskach. W tym roku Fundacja ZenDriving ponownie przygotowała grę edukacyjną, tym razem poświęconą problemowi korzystania z telefonów w ruchu drogowym.

Zagraj!