O fundacji
Fundacja ZenDriving została założona w kwietniu 2013 roku. Stowarzyszona w prestiżowym Partnerstwie dla Bezpieczeństwa Drogowego Fundacja ZenDriving aktywnie działa na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego i jest w Polsce pionierem szkoleń dla kierowców opartych na neuropsychologii, psychologii transportu i metodzie mindfulness, która odnosi sukcesy m.in. w sporcie i biznesie. Misją Fundacji jest poprawa bezpieczeństwa drogowego poprzez edukację kierowców oraz uświadamianie ich, że koncentracja za kierownicą to nie tylko ręce wolne od telefonu, ale przede wszystkim głowa wolna od nurtujących myśli. Wszystkie szkolenia oparte są na wynikach badań naukowych.

Dla Firmy

Opinie naszych Klientów

 • Działania obejmowały prowadzenie warsztatów mających dać wskazówki, jakie trudności organizacyjne i wyzwania w sferze mentalnej naszych pracowników czekają firmę po wprowadzeniu zakazu prowadzenia rozmów telefonicznych podczas jazdy samochodem. Współpraca z Fundacją ZenDriving przebiegła pomyślnie, sprawnie i efektywnie.


  Cargill
 • Warsztaty przeprowadzone z ramienia Fundacji przez Annę Kwiecień zostały przeprowadzone kompleksowo, z użyciem nowoczesnych technik realizacji. Realizacja wspólnego projektu przebiegała bez zakłóceń, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem ze strony Fundacji. Rekomendujemy Fundację ZenDriving jako godnego polecenia partnera biznesowego.


  Discovery Polska
 • Możemy śmiało zarekomendować Fundację ZenDriving. Jej przedstawiciele są zawsze doskonale przygotowani, posiadają olbrzymią wiedzę. Teksty są merytoryczne, bezbłędne, uwzględniające wiele ciekawych aspektów. Wystąpienia skłaniają do dyskusji, co z punktu widzenia organizatora eventów jest bardzo ważne. Dzięki tym działaniom propagowane są zachowania, którymi powinien odznaczać się każdy kierowca, szczególnie flotowy.


  Eurologistics
 • Szkolenia prowadzone przez Fundację ZenDriving, zarówno prelekcje teoretyczne, jak i warsztaty praktyczne zawsze stały na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym; wiedza była przekazywana w przystępny i zrozumiały sposób, zakres szkoleń był indywidualnie dostosowywany do potrzeb konkretnego klienta lub projektu. Z pełną świadomością polecam korzystanie z usług Fundacji ZenDriving jako podmiotu o bardzo wysokim poziomie profesjonalizmu.


  GortBusiness
 • Wszystko było dobrze, miło, sympatycznie, byłyście dobrze przygotowane. Bardzo podoba mi się to, że jesteście kreatywne, macie pomysły i przede wszystkim – interesujące rzeczy do przekazania.


  Organizator szkolenia
 • Nawiązaliśmy dobre relacje z prowadzącą i wiemy już więcej o uważności, a także konsekwencjach rozpraszania się będąc za kółkiem. Wykład zawierał interakcje z odbiorcami, takie jak filmiki udowadniające jak bardzo nasza uwaga spada, gdy zajmujemy się innymi rzeczami. Takie przykłady mają swoją moc perswazji.


  Agencja eventowa
 • Bardzo dobre omówienie problemów – takie warsztaty powinny odbywać się dużo częściej.


  Uczestnik warsztatów flotowych
 • Bardzo ciekawe prowadzenie i duża różnorodność zagadnień i ćwiczeń.


  Uczestnik warsztatów flotowych
 • Zupełnie nowy aspekt i bardzo przydatne ćwiczenia.


  Uczestnik warsztatów flotowych
 • Warsztaty ZenDriving są super i pomagają poznać samego siebie.


  Uczestnik warsztatów flotowych


WARSZTATY UWAŻNY KIEROWCA

Oferujemy aktywne warsztaty poświęcone umiejętności koncentracji uwagi za kierownicą oraz ćwiczeniu odporności na dystraktory.

POZNAJ SZCZEGÓŁYWARSZTATY SPOKOJNY KIEROWCA

Zapraszamy do skorzystania z warsztatów dotyczących relacji na drodze, radzenia sobie ze stresem oraz agresją innych kierowców.

POZNAJ SZCZEGÓŁYWARSZTATY AKTYWNY KIEROWCA

Proponujemy, bogate w ćwiczenia fizyczne i praktyczne wskazówki, warsztaty dotyczące zmęczenia oraz rytmu dobowego kierowców.

POZNAJ SZCZEGÓŁYSZKOLENIA KIEROWCÓW

Przeanalizujemy Państwa potrzeby szkoleniowe i zaproponujemy profesjonalne szkolenia dostosowane do specyfiki Państwa firmy.

POZNAJ SZCZEGÓŁYEVENTY FIRMOWE

Oferujemy atrakcje edukacyjne na Państwa imprezy firmowe: symulatory i przyrządy do badania predyspozycji psychomotorycznych.

POZNAJ SZCZEGÓŁYBEZPIECZEŃSTWO FLOTY

Oferujemy audyty bezpieczeństwa oraz rozwiązania sprzyjające budowie kultury bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach.

POZNAJ SZCZEGÓŁYMONITORING FLOTY

Pomagamy w pracy z oporem użytkowników oraz wspieramy we wdrażaniu systemów telematycznych w przedsiębiorstwach.

POZNAJ SZCZEGÓŁYWSPARCIE ZMIANY

Oferujemy konsultacje, szkolenia i warsztaty wspierające wdrożenie w firmie zmiany w zasadach korzystania z urządzeń mobilnych.

POZNAJ SZCZEGÓŁY


Jak możemy pomóc?

Oferujemy szkolenia psychologiczne dla kierowców samochodów służbowych oraz wsparcie menedżerów w zarządzaniu flotą samochodową.Nasi Klienci