O fundacji
Fundacja ZenDriving została założona w kwietniu 2013 roku. Stowarzyszona w prestiżowym Partnerstwie dla Bezpieczeństwa Drogowego Fundacja ZenDriving aktywnie działa na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego i jest w Polsce pionierem szkoleń dla kierowców opartych na neuropsychologii, psychologii transportu i metodzie mindfulness, która odnosi sukcesy m.in. w sporcie i biznesie. Misją Fundacji jest poprawa bezpieczeństwa drogowego poprzez edukację kierowców oraz uświadamianie ich, że koncentracja za kierownicą to nie tylko ręce wolne od telefonu, ale przede wszystkim głowa wolna od nurtujących myśli. Wszystkie szkolenia oparte są na wynikach badań naukowych.

Bezpieczeństwo floty

 Audyty bezpieczeństwa

Realizujemy audyty bezpieczeństwa flot oraz wdrażamy systemowe rozwiązania sprzyjające kulturze bezpieczeństwa w firmach.
Cele audytu:

1. Obniżenie wysokości płaconych składek poprzez:

  • obniżenie frekwencji szkodowej,
  • obniżenie średniej wielkości szkody,
  • partycypację klienta w ryzyku.

2. Integracja zapisów polityki flotowej z warunkami polisy ubezpieczeniowej.

3. Wyrobienie nawyków bezpiecznej jazdy u kierowców we flocie.

Warsztaty dla menedżerów

Prowadzimy konsultacje i warsztaty dla menedżerów flot i kadry kierowniczej z zakresu:

  • kształtowania kultury bezpieczeństwa w organizacji,
  • motywowania pracowników do bezpiecznej jazdy,
  • rozmaitych obszarów dotyczących psychologii kierowcy.

Badania psychologiczne
(tzw. psychotechnika)

Oferujemy badania psychologiczne dla kierowców:

  • prowadzących pojazdy w ramach obowiązków służbowych,
  • zawodowych,
  • po zatrzymaniu prawa jazdy.

Zamów bezpłatną konsultację

Administratorem danych osobowych jest Fundacja ZenDriving z siedzibą w Warszawie, ul. Stępińska 13. Dane osobowe przetwarzane będą w celach statutowych fundacji, w związku z prowadzonymi badaniami oraz w celach marketingowych i reklamowych. Dane mogą być udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt. 6 ustawy o ochronie danych osobowych tj. organom i podmiotom publicznym realizującym swoje zadania wynikające z przepisów prawa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. 

*Wyrażam zgodę na marketing bezpośredni ze strony Fundacji ZenDriving, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Art. 172. 1. Prawa telekomunikacyjnego.