O fundacji
Fundacja ZenDriving została założona w kwietniu 2013 roku. Stowarzyszona w prestiżowym Partnerstwie dla Bezpieczeństwa Drogowego Fundacja ZenDriving aktywnie działa na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego i jest w Polsce pionierem szkoleń dla kierowców opartych na neuropsychologii, psychologii transportu i metodzie mindfulness, która odnosi sukcesy m.in. w sporcie i biznesie. Misją Fundacji jest poprawa bezpieczeństwa drogowego poprzez edukację kierowców oraz uświadamianie ich, że koncentracja za kierownicą to nie tylko ręce wolne od telefonu, ale przede wszystkim głowa wolna od nurtujących myśli. Wszystkie szkolenia oparte są na wynikach badań naukowych.

Dla kierowcy

Opinie naszych Klientów

  • Polecam wszystkim. Dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałem o treningu koncentracji, sposobach radzenia sobie ze stresem i wykorzystaniu tego w prowadzeniu samochodu.


    Klient indywidualny


BIOFEEDBACK WARSZAWA

Chcesz się pozbyć stresu za kierownicą? Warsztaty z psychologiem mają na celu zbadanie oraz zoptymalizowanie Twojego poziomu stresu i koncentracji za kierownicą. Zawierają one pomiar i trening przy użyciu biofeedbacku, praktyczne wskazówki i porady dla kierowców, ćwiczenie uważności i koncentracji, naukę obniżania napięcia i redukcji stresu, testy psychologiczne.

POZNAJ SZCZEGÓŁYBIOFEEDBACK W SAMOCHODZIE

Chcesz się pozbyć stresu za kierownicą? Warsztaty w ruchu miejskim w Twoim samochodzie mają na celu zbadanie oraz zoptymalizowanie Twojego poziomu stresu i koncentracji za kierownicą. Zawierają one pomiar przy użyciu biofeedbacku, praktyczne wskazówki i porady dla kierowców, ćwiczenie uważności i koncentracji, naukę obniżania napięcia i redukcji stresu.

POZNAJ SZCZEGÓŁYPSYCHOTRAUMATOLOGIA

Oferujemy pracę z traumą po wypadkach komunikacyjnych skuteczną metodą nagrodzoną przez Departament Zdrowia i Opieki Społecznej w Stanach Zjednoczonych, rekomendowaną w terapii PTSD. Metoda przedłużonej ekspozycji pozwala pacjentom na powrót do pełnego dobrostanu psychicznego w ciągu 10-12 tygodni.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIBADANIA PSYCHOLOGICZNE

Oferujemy badania psychologiczne (tzw. psychotechniczne) dla kierowców, kandydatów dla kierowców, kierowców zawodowych oraz kierowców po wypadkach i po zatrzymaniu prawa jazdy na skutek przekroczenia limitu punktów karnych, prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu lub innych środków psychoaktywnych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Czujesz, że brakuje Ci pewności siebie za kierownicą? A może wręcz przeciwnie – uwielbiasz jazdę samochodem, więc pragniesz rozwijać się i doskonalić mentalnie, jak kierowcy sportowi? Pomożemy Ci lepiej zrozumieć procesy zachodzące w Twoim ciele podczas stresujących wydarzeń oraz wyposażymy Cię w narzędzia i umiejętności lepszego radzenia sobie w trudnych sytuacjach, drogowych i nie tylko.