Katarzyna Kozak-Piskorska dla Trans.info
20 Sie 2018

Katarzyna Kozak-Piskorska dla Trans.info

Firma ubezpieczeniowa jest w stanie po roku wygenerować średnio 30 proc. zniżki dla klienta, dzięki zastosowaniu Usage Based Insurance (UBI) – szacuje Katarzyna Kozak-Piskorska z Fundacji ZenDriving. A to nie wszystko. Wśród korzyści eksperci wymieniają również wolniejsze zużycie pojazdów i spadek liczby wypadków. Badania dowodzą, że aż 70 proc. kierowców poprawia swoje nawyki tylko dzięki temu, że mają świadomość, iż są obserwowani.