Mindfulness i biofeedback w serialu „Proven”
15 Cze 2020

Mindfulness i biofeedback w serialu „Proven”

Wykorzystywane przez nas metody pracy z kierowcami – mindfulness oraz biofeedback HRV – wymienione zostały w serialu dokumentalnym „Proven” jako najskuteczniejsze, najbezpieczniejsze i najlepiej przebadane sposoby dbania o mózg i leczenia / prewencji chorób neurodegeneracyjnych (odcinek 3.) oraz radzenia sobie ze stresem (odcinek 1.). Serdecznie polecamy serial poświęcony bezinwazyjnym i popartym nauką sposobom dbania o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne.