Najlepsze praktyki w miastach
30 Wrz 2020

Najlepsze praktyki w miastach

International Transport Forum opublikowało raport, w którym przedstawiono siedem studiów przypadku miast, które wdrażają polityki bezpieczeństwa ruchu drogowego oparte na danych. Podkreśla istotne doświadczenia mające na celu zmniejszenie liczby ofiar wypadków drogowych i ochronę użytkowników dróg w miastach. Studia przypadków z Barcelony, Bogoty, Buenos Aires, Fortaleza, Londynu, Nowego Jorku i Rotterdamu ilustrują różnorodne podejścia do lepszego zrozumienia wypadków drogowych oraz zapobiegania śmiertelnym wypadkom drogowym i poważnym obrażeniom.

Raport