Nowa trenerka w Fundacji ZenDriving
17 Maj 2018

Nowa trenerka w Fundacji ZenDriving

Niezmiernie miło nam powitać w Zespole Fundacji ZenDriving Magdalenę Mazurkiewicz:

Psycholożka, psychoterapeutka, coach (ICF), facylitatorka konfliktów; współzałożycielka The Mind Institute; prezeska Polskiego Towarzystwa Mindfulness (2010-2011); trenerka uważności i współczucia. Ukończyła szkolenia dla nauczycieli prowadzone przez Jona Kabata-Zinna i współpracowników: MBSR in Mind-Body Medicine oraz MBSR Practicum. Pracowała w szpitalu specjalistycznym MSW (oddział zaburzeń nerwicowych w Otwocku) prowadząc treningi uważności i warsztaty radzenia sobie ze stresem i trudnymi emocjami dla pracowników policji i więzień różnego szczebla.

Przeprowadziła wiele treningów uważności, warsztatów i wykładów. Tematyką uważności zajmuje się również od strony naukowej, badała m.in. wpływ uważności na strategie radzenia sobie ze stresem. Obecnie, w ramach swojego doktoratu na Uniwersytecie SWPS w Warszawie tworzy program rozwijający komunikację i inteligencję międzykulturową oraz redukujący uprzedzenia w oparciu o mindfulness i wdzięczność, jest członkiem PrejudiceLab na Goldsmiths University of London.