Nowy trener
08 Sty 2019

Nowy trener

W 2019 roku do zespołu Fundacji ZenDriving dołączył nowy trener – Eryk Ołtarzewski. Eryk od 2013 r. kształci się w prowadzeniu treningu uważności w projekcie Mindfulness Association Polska. Prowadzi zajęcia socjoterapeutyczne i profilaktyczne oraz treningi uważności dla dzieci i młodzieży według autorskich programów. Współpracuje z Uniwersytetem SWPS w Warszawie w ramach studiów podyplomowych „Uważność i współczucie. Podstawy, badania i psychoterapia”, gdzie prowadzi zajęcia dotyczące uważności w pracy z dziećmi. Prowadzi również treningi uważności dla osób dorosłych. Witamy na pokładzie 🙂