Pierwsza pomoc VR
07 Sty 2019

Pierwsza pomoc VR

W nowym roku do naszej oferty eventowo-szkoleniowej dołączył moduł Pierwsza pomoc Virtual Reality.

Na poboczu zauważasz rozbity samochód z rannym mężczyzną w środku. Razem z dziewczyną stajecie przed poważną próbą – musicie uratować ofiarę i nie dopuścić do pożaru pojazdu. Całą akcję oglądasz z perspektywy pierwszoosobowej, bezpośrednio wcielając się w uczestnika akcji ratunkowej. W interaktywnym filmie 360 stopni pojawią się kluczowe momenty wyboru, które zaważą na losie rannego. Jeśli popełniamy błędy, dostajemy o tym komentarz, możliwość poprawy błędu lub wracamy do punktu wyjścia.