Babska Majówka
26 Maj 2014

Babska Majówka

W niedzielę 25 maja 2014 gościliśmy na pikniku rodzinnym w Sielskiej Osadzie Firleje. Badaliśmy poziom koncentracji uczestników za pomocą biofeedbacku i przeprowadziliśmy bardzo interesujące rozmowy na temat stresu, odpoczynku i… życia 🙂 Wiele osób zostało przekonanych, jak ważna jest koncentracja na jednej czynności podczas prowadzenia samochodu i nie tylko. Przekazaliśmy także voucher o wartości 200 zł na szkolenie ZenDriving na nagrodę w jednym z wielu konkursów.

Serdecznie dziękujemy Osadzie Firleje za zaproszenie oraz wszystkim naszym Gościom i Rozmówcom, którzy uczynili ten dzień wyjątkowym i niezapomnianym!