O fundacji
Fundacja ZenDriving została założona w kwietniu 2013 roku. Stowarzyszona w prestiżowym Partnerstwie dla Bezpieczeństwa Drogowego Fundacja ZenDriving aktywnie działa na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego i jest w Polsce pionierem szkoleń dla kierowców opartych na neuropsychologii, psychologii transportu i metodzie mindfulness, która odnosi sukcesy m.in. w sporcie i biznesie. Misją Fundacji jest poprawa bezpieczeństwa drogowego poprzez edukację kierowców oraz uświadamianie ich, że koncentracja za kierownicą to nie tylko ręce wolne od telefonu, ale przede wszystkim głowa wolna od nurtujących myśli. Wszystkie szkolenia oparte są na wynikach badań naukowych.

Babska Majówka
26 Maj 2014

Babska Majówka

W niedzielę 25 maja 2014 gościliśmy na pikniku rodzinnym w Sielskiej Osadzie Firleje. Badaliśmy poziom koncentracji uczestników za pomocą biofeedbacku i przeprowadziliśmy bardzo interesujące rozmowy na temat stresu, odpoczynku i… życia 🙂 Wiele osób zostało przekonanych, jak ważna jest koncentracja na jednej czynności podczas prowadzenia samochodu i nie tylko. Przekazaliśmy także voucher o wartości 200 zł na szkolenie ZenDriving na nagrodę w jednym z wielu konkursów.

Serdecznie dziękujemy Osadzie Firleje za zaproszenie oraz wszystkim naszym Gościom i Rozmówcom, którzy uczynili ten dzień wyjątkowym i niezapomnianym!