Bądźmy razem bezpieczni
29 Cze 2015

Bądźmy razem bezpieczni

W niedzielę 28 czerwca wzięliśmy udział w pikniku rodzinnym „Bądźmy razem bezpieczni” w Łodzi, organizowanym przez MPK-Łódź, Klub Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi oraz Fundację Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych. Umożliwiliśmy gościom pomiar koncentracji oraz naukę redukowania napięcia za pomocą biofeedbacku, a dr Anna Kwiecień przeprowadziła szkolenie dotyczące agresji na polskich drogach. Dziękujemy uczestnikom za udział i bardzo żywiołową dyskusję 🙂 Organizatorom serdecznie dziękujemy za zaproszenie.