Bezpieczeństwo od Małego
11 Maj 2015

Bezpieczeństwo od Małego

W sobotę 9 maja 2015 r. gościliśmy na, zorganizowanym przez Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, pikniku rodzinnym w Parku Skaryszewskim. Zaprezentowaliśmy uczestnikom techniki radzenia sobie ze stresem podczas jazdy samochodem i nie tylko. Dla dzieci przygotowaliśmy biofeedbackowe gry. Spotkaliśmy także Kajetana Kajetanowicza, który podpisuje się pod naszą działalnością. Dziękujemy za zaproszenie Partnerstwu dla Bezpieczeństwa Drogowego.

• /wp-content/uploads/2015/05/IMG_6768-e1431353367514.jpg