Pasaż Tesco
18 Sty 2016

Pasaż Tesco

W sobotę 16 stycznia 2016 r. w Centrum Handlowym Gocław w Warszawie odbyły się bezpłatne konsultacje dla zmotoryzowanych przygotowane przez Fundację ZenDriving. W ramach wydarzenia klienci Centrum mogli wziąć udział w spotkaniu z psychologiem, który biofeedbackiem sprawdzał reakcje na bodźce zewnętrze, a także badał umiejętności i predyspozycje potrzebne do kierowania samochodem. Ponadto uczestnicy konsultacji poznali tajniki radzenia sobie ze stresem. Wydarzenie odbyło się w ramach akcji „Poznaj bliskiego sąsiada”.  Organizatorom dziękujemy za zaproszenie.