Piknik BRD w Stacji Mercedes
11 Lip 2014

Piknik BRD w Stacji Mercedes

10 lipca 2014 r. wzięliśmy udział w Pikniku Bezpieczeństwa Drogowego zorganizowanym przez Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego i Stację Mercedes. Wśród wielu atrakcji (m.in. kino 5D, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, konkurs na czas reakcji w alkogoglach oraz warsztaty dla najmłodszych) znalazł się także nasz nowy symulator oraz biofeedback, którym mierzyliśmy poziom stresu i koncentracji uczestników. Dziękujemy za ciekawe rozmowy i spostrzeżenia, Organizatorom serdecznie dziękujemy za zaproszenie.