Warsztaty w Stacji Mercedes
23 Cze 2015

Warsztaty w Stacji Mercedes

22 czerwca 2015 r. wzięliśmy udział w Dniu Bezpieczeństwa Drogowego organizowanym przez Stację Mercedes oraz Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego. Poprowadziliśmy warsztaty dotyczące (nie)korzystania z telefonu podczas jazdy samochodem. Przedstawiliśmy ryzyko SMS-owania i prowadzenia rozmów za kierownicą oraz metody radzenia sobie z ryzykownymi nawykami. Dziękujemy uczestnikom, którzy wysiedzieli z nami ponad pół godziny pomimo bardzo niskiej temperatury powietrza 🙂