O fundacji
Fundacja ZenDriving została założona w kwietniu 2013 roku. Stowarzyszona w prestiżowym Partnerstwie dla Bezpieczeństwa Drogowego Fundacja ZenDriving aktywnie działa na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego i jest w Polsce pionierem szkoleń dla kierowców opartych na neuropsychologii, psychologii transportu i metodzie mindfulness, która odnosi sukcesy m.in. w sporcie i biznesie. Misją Fundacji jest poprawa bezpieczeństwa drogowego poprzez edukację kierowców oraz uświadamianie ich, że koncentracja za kierownicą to nie tylko ręce wolne od telefonu, ale przede wszystkim głowa wolna od nurtujących myśli. Wszystkie szkolenia oparte są na wynikach badań naukowych.
Produkty

Warsztaty Aktywny Kierowca

battery-full-icon 

Problem:

Jazda bez odpoczynku, brak dbałości o zdrowie i bezpieczeństwo, szkody na skutek braku znajomości rytmu dobowego człowieka.

Rozwiązanie:

Innowacyjne warsztaty psychologiczne oparte na przebadanych naukowo metodach z zakresu neuropsychologii, psychofizjologii i psychometrii, w tym metodzie mindfulness.

Podczas warsztatów:

 • omówimy podstawy higienicznego trybu życia kierowcy oraz rytm dobowy człowieka,
 • obalimy mity dotyczące prowadzenia pojazdów pod wpływem zmęczenia,
  • omówimy działanie substancji chemicznych obecnych w kawie i napojach energetycznych,
   • przekażemy łatwe i potwierdzone naukowo sposoby na szybką regenerację organizmu,
    • nauczymy prostych ćwiczeń fizycznych wspierających codzienne funkcjonowanie kierowcy.

    Korzyści:

    • bardziej wydajni i skuteczni kierowcy,
    • poprawa wyników finansowych firmy,
    • wzrost bezpieczeństwa floty.

    Ważne:

    87% polskich kierowców przyznaje, że przed podróżą nie czują się wystarczająco wypoczęci. Dla kierowców jeżdżących zgodnie 
z przepisami ruchu drogowego to właśnie zmęczenie może być największym niebezpieczeństwem.

    Kierowca po 2 godzinach jazdy nocą i po 2 piwach popełniają podobne błędy! Warto więc znać procedury i ćwiczenia, które zwiększą szansę kierowcy na bezpieczną realizację jego obowiązków służbowych.


    Czas trwania: 1,5 h

    Optymalna liczba osób w grupie: 8-12

    Szczegółowy scenariusz szkolenia i aktywne metody pracy dostosowujemy do przyczyn szkodowości w danej grupie. Uczestnicy otrzymują drukowane materiały edukacyjne bądź/i dostęp do materiałów online.

    Imię i nazwisko osoby zamawiającej (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Liczba kierowców

    Administratorem danych osobowych jest Fundacja ZenDriving z siedzibą w Warszawie, ul. Stępińska 13. Dane osobowe przetwarzane będą w celach statutowych fundacji, w związku z prowadzonymi badaniami oraz w celach marketingowych i reklamowych. Dane mogą być udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt. 6 ustawy o ochronie danych osobowych tj. organom i podmiotom publicznym realizującym swoje zadania wynikające z przepisów prawa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. 

    *Wyrażam zgodę na marketing bezpośredni ze strony Fundacji ZenDriving, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Art. 172. 1. Prawa telekomunikacyjnego.