O fundacji
Fundacja ZenDriving została założona w kwietniu 2013 roku. Stowarzyszona w prestiżowym Partnerstwie dla Bezpieczeństwa Drogowego Fundacja ZenDriving aktywnie działa na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego i jest w Polsce pionierem szkoleń dla kierowców opartych na neuropsychologii, psychologii transportu i metodzie mindfulness, która odnosi sukcesy m.in. w sporcie i biznesie. Misją Fundacji jest poprawa bezpieczeństwa drogowego poprzez edukację kierowców oraz uświadamianie ich, że koncentracja za kierownicą to nie tylko ręce wolne od telefonu, ale przede wszystkim głowa wolna od nurtujących myśli. Wszystkie szkolenia oparte są na wynikach badań naukowych.

Warsztaty z biofeedbackiem
21 Maj 2018

Warsztaty z biofeedbackiem

Zapraszamy do udziału w warsztatach z biofeedbackiem, prowadzonych przez jedną z autorek poradnika psychologicznego „Niezbędnik uważnego kierowcy” – psycholog Agatę Sobiecką. Warsztaty pomogą Ci lepiej zrozumieć procesy zachodzące w Twoim ciele podczas stresujących wydarzeń oraz wyposażą Cię w narzędzia i umiejętności lepszego radzenia sobie w trudnych sytuacjach, drogowych i nie tylko.

W Fundacji ZenDriving korzystamy z Biofeedbacku HRV, czyli urządzenia mierzącego zmienność rytmu serca. Przykładem sukcesów, w których udział miał biofeedback HRV, były osiągnięcia narciarskie Adama Małysza.

Warsztaty mogą być ciekawym i pożytecznym prezentem dla najbliższej osoby.

Kup szkolenie

Katarzyna Kozak-Piskorska